APAN Cars Onmon

APAN Cars - we love cars

Vânzări     +40 745 590 661

Service Fiat Jeep     +40 740 235 201

Service Honda     +40 745 115 271

 contact@apancars.ro
 Brăila, DN 22B, km 4.5



Showroom & Service

Vă aşteptăm în showroom-ul nostru pentru a viziona şi a face drive test cu cele mai noi modele auto Honda, Fiat şi Jeep.



SC APAN CARS SRL
J09/272/1999
RO 12230658
DN22B, KM 4, Brăila, Brăila
RAIFFEISEN BANK - SUC. BRĂILA
RO95 RZBR 0000 0600 0396 5692


Echipa APAN Cars

Să facem cunoştinţă! Ne face plăcere să-ţi oferim consultanţă privind achiziţia unei maşini noi sau rulate cât şi asistenţă tehnică auto specializată. Facem totul cu pasiune şi devotament, pentru că iubim maşinile.


Valeriu Cana Valeriu Cana
Consilier Vânzări
 +40 745237330
 valeriu.cana@apan.ro

Adriana Trifan Adriana Trifan
Consilier Vânzări
 +40 752002734
 adriana.trifan@apan.ro

Cristi Radu Cristi Radu
Consilier Vânzări
 +40 747122533
 cristi.radu@apan.ro

Alexandru Neagu Alexandru Neagu
Consilier Vânzări
 +40 740157565
 alexandru.neagu@apan.ro

Andrei Juncu Andrei Juncu
Asistent marketing
 +40 726324881
 andrei.juncu@apan.ro

Alexandrina Cristea Alexandrina Cristea
Director Vânzări
 +40 745590661
 alexandrina.cristea@apan.ro

Marian Nedelcu Marian Nedelcu
Director Service
 +40 745115271
 marian.nedelcu@apan.ro

Stănel Ivan Stănel Ivan
Consilier Service
 +40 740235201
 stanel.ivan@autoferrara.ro